آرشیو برچسب: خوراکی مدرسه

وقتی خوراکی مدرسه به‌اندازه یک حقوق آب می‌خورد

وقتی خوراکی مدرسه به‌اندازه یک حقوق آب می‌خورد

سه زنگ تفریح و روزانه نیم‌میلیون تومان هزینه؛ بررسی قیمت‌های شهریور ۱۴۰۵ نشان می‌دهد خانواده‌ها برای تامین خوراک متعارف یک دانش‌آموز باید ماهانه حدود ۸ تا ۱۳ میلیون تومان کنار بگذارند.